Dzień Kobiet w Kamienniku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 21)

 

Nic nie zdziałasz dla świata,

gdy na każdym kroku,

ukochanej kobiety brak przy twoim boku.

REKLAMA

W dniu 10 marca na świetlicy wiejskiej w Kamienniku został został zorganizowany "Dzień Kobiet".

- Szanowne Panie, z okazji Waszego Święta życzę wam wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz w pracy zawodowej. Życzę, aby zawsze pamiętano o Waszej codziennej pracy, nieustannym trudzie i poświęceniu. Życzę wam również zdrowia, spełnienia marzeń, uśmiechu i optymizmu na każdy nadchodzący dzień - tymi słowami sołtys Kamiennika Engelbert Urbanek rozpoczął świętowanie.

Podawaniem lampki szampana do stołu zajęli się sołtys oraz pan Ariel Zastróżny, który także zajął się oprawą muzyczną.

Był catering i wszystkie Panie zostały obdarowane tulipanem. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze i wspólnej zabawie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kamiennik.co.pl / Engelbert Urbanek | foto: kamiennik.co.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki