Dzień Kobiet w trzcianeckim MGOPS

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

Dzień Kobiet jest dniem niezwykłym, dlatego też obchodzony jest z wielką radością i przygotowywany starannie przez przedstawicieli płci męskiej. W środę, 7 marca, to wyjątkowe święto obchodzili podopieczni i pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzciance.

REKLAMA

Spotkanie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej otworzyła kierownik Ewa Januszkiewicz-Goroszkin, która przywitała podopiecznych oraz zaproszonych gości. Specjalnie z tej okazji, burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki przekazał każdej z pań czekoladę ze specjalną dedykacją. Włodarz zaznaczył, że życie mężczyzn bez kobiet straciłoby sens, a także podkreślił, że kobiety powinny być darzone szczególnym szacunkiem, gdyż to one odgrywają najważniejszą rolę w tworzeniu rodziny. W podobnym tonie wypowiadał się przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Edward Joachimiak. W sympatycznym spotkaniu uczestniczyła także zastępczyni burmistrza Grażyna Zozula.

Oprócz życzeń, kwiatów i suto zastawionych stołów, na uczestników zabawy czekała także wspaniała muzyka. O oprawę muzyczną tradycyjnie zadbał Pan Tadeusz Zieliński, który swoją grą i śpiewem zabawiał gości. Spotkanie miało bardzo rodzinnych charakter, a uśmiech gościł na twarzach biesiadników.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki