Dzień Zawodowca w Zespole Szkół w Wieleniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

9 listopada odbył się w Zespole Szkół w Wieleniu "Dzień Zawodowca". W kolejnych salach odbywały się warsztaty i zajęcia prezentujące w ciekawy sposób dostępne w szkole kierunki kształcenia.

REKLAMA

- Zainteresowanie Dniem Zawodowca przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i cieszymy się niezmiernie, że tak wielu uczniów chciało uczestniczyć w tym wydarzeniu - mówi Izabela Mróz, koordynatorka "Dnia Zawodowca".

Uczniowie podzieleni na grupy uczestniczyli w zajęciach z branży logistyczno- spedycyjnej i informatycznej. Poszczególne zajęcia przygotowali nauczyciele zawodu. Uczestnicy zajęć mieli okazję dowiedzieć się na czym polega nauka w danym zawodzie i jednocześnie – dzięki aktywności na lekcji – zdobyć drobne nagrody. Dziękujemy gimnazjalistom za przybycie i mamy nadzieję, zdecydujecie się uczyć w murach naszej szkoły.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki