Dziewięć drużyn rywalizowało o Puchar Burmistrza Wielenia

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

W Hali Sportowo- Widowiskowej w Wieleniu, tradycyjnie w okresie świąteczno- noworocznym rozgrywany jest turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Wielenia. Czwarta edycja imprezy odbyła się w dniu 27 grudnia 2020 roku. Do udziału w turnieju zaproszone zostały drużyny wyspecjalizowane w dyscyplinie sportowej- piłka nożna halowa. Po raz pierwszy w historii organizacji tego turnieju udział w zawodach wzięło 9 drużyn z terenu sąsiadujących z sobą gmin Wieleń, Drawsko, Krzyż Wielkopolski. Podczas turnieju rywalizowały z sobą drużyny: "Orzeł" Pęckowo, "Noteć" Rosko, "Przyjaciele Fortuny", "Fortuna" Wieleń, "Drawa Krzyż", "Victoria" Miały, "Noteć II" Rosko, "Orzeł" Gulcz, "Tarzani" Wrzeszczyna.

REKLAMA

Z uwagi na trwającą pandemię Sars Cov-2, turniej odbył się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi i bez udziału publiczności. W klasyfikacji ogólnej, I miejsce i Puchar Burmistrza Wielenia zdobyła drużyna Noteć II Rosko. Miejsce II zajęła drużyna "Orzeł" Gulcz. Natomiast na miejscu III uplasowali się zawodnicy drużyny "Tarzani" Wrzeszczyna. Najlepszym strzelcem turnieju został Stanisław Jonas, najlepszym bramkarzem - Jakub Krystek, a najlepszym zawodnikiem- Paweł Heppner. 

Organizatorem wydarzenia był Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu, w strukturach którego funkcjonuje oddana do użytku w 2017 roku nowoczesna, pełnowymiarowa Hala Sportowo- Widowiskowa w Wieleniu. Gościem specjalnym, zarazem gospodarzem spotkania turniejowego była Burmistrz Wielenia Pani Elżbieta Rybarczyk, reprezentująca Samorząd Gminy Wieleń. Pani Burmistrz osobiście uhonorowała zwycięzców turnieju, składając na ręce kapitanów drużyn serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów w Nowym Roku 2021.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Hanna Forbrich st. ds. współpracy ze społeczeństwem Referat Organizacyjny UM Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki