Elektrycy i mechanicy ZS w Krzyżu Wlkp. kształcą się w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie

W ramach umowy patronackiej elektrycy i mechanicy Zespołu Szkół już kolejny raz uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez wykładowców Uczelni.

REKLAMA

Przedsięwzięcie koordynuje dr Wojciech A. Sysło, natomiast zajęcia przeprowadzili: dla grupy elektryków - zajęcia z programowania robotów dr inż. Grzegorz Andrzejewski, dla grupy mechaników - oprogramowanie CAD, rysunki 3D, mgr inż. Marcin Gumiński. Warsztaty w Uczelni są nieodzownym elementem edukacji zawodowej. Ten sposób kształcenia znakomicie wypełnia lukę w standardowym systemie prowadzenia szkolenia zawodowego, gdyż dzięki udziałowi w tego typu przedsięwzięciu mamy dostęp do narzędzi specjalistycznych i oprogramowania jakim nie dysponuje nasza szkoła. Ponadto zaplecze dydaktyczne Uczelni jest w stanie zapewnić naszym uczniom sprawne wkomponowanie realizacji programu w podstawę programową, dzięki czemu proces kształcenia jest spójny i ukierunkowany zawodowo w sposób profesjonalny.

Sponsorem wyjazdu jest Drawski S.A. Odlewnia żeliwa.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki