Emocjonujące rozgrywki na trzcianeckiej plaży

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

30 czerwca br. w ramach Dni Trzcianki na Nowej Plaży przy j. Sarcz odbył się Otwarty Turniej Piłki Plażowej o Puchar Burmistrza Trzcianki, który tym razem zorganizował Pan Michał Sikora. Do zmagań przystąpiło łącznie piętnaście par.

REKLAMA

W emocjonujących rozgrywkach zwyciężyła para: Tomasz Jaroszczak i Tomasz Kotecki. Drugie miejsce przypadło Dawidowi Konarskiemu i Łukaszowi Owczarzowi. Trzecim miejscem musieli się zadowolić siatkarze Paweł Stysiał i Jan Lesiuk.

Plażowe zmagania podziwiał Dawid Konarski – wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. Wraz z kadrą narodową w 2014 roku wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Świata.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl | foto: facebook.com//GminaTrzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki