Erasmus w trzcianeckiej Sienkiewiczówce

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Zakończyła się pierwsza część projektu, dzięki któremu młodzież Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Trzciance, przy wsparciu funduszy europejskich, mogła sprawdzić swoje umiejętności zawodowe i językowe, pracując w najlepszych hotelach i restauracjach w Walencji.

REKLAMA

Praktyki zagraniczne w Hiszpanii zaplanowane zostały na marzec 2020 r. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, zamiast całego miesiąca, uczniowie odbyli dwutygodniowe, ale bardzo udane i owocne praktyki w tym atrakcyjnym śródziemnomorskim kurorcie. Młodzież wracała z żalem, ale cało i zdrowo, i to z najlepszymi wspomnieniami. Trudno im było się żegnać z Walencją, bo czekało tam jeszcze wiele ciekawych doświadczeń, ale przed uczniami jeszcze druga część projektu. Jeśli sytuacja epidemiologiczna na świecie się poprawi, w przyszłym roku wrócą do Hiszpanii po nowe wrażenia. Póki co młodzież odbiera zaświadczenia o odbytych praktykach – „Europasy” już czekają – drzwi do europejskich miejsc pracy otwarte! 

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować panu staroście i jego pracownikom za pomoc w organizacji powrotu młodzieży do Polski. Dziękujemy też bardzo panu Marcinowi Semenowiczowi - właścicielowi firmy transportowej, pani Małgorzacie Frejus z biura podróży „Margotravel” i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali nas czynem i dobrym słowem!

Lidia Górniak, Magdalena Ignasińska


To może Cię także zainteresować:

Źródło:

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki