Festyn „Zdrowo - na sportowo” w Runowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

8 lipca br., w Runowie odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Zdrowo – na sportowo”. Licznie przybyłych mieszkańców i gości powitał Zespół „Iskierka”, który przygotował oprawę muzyczną niedzielnego popołudnia. Atrakcje sprawnościowe, szczególnie dla najmłodszych pociech, prowadził natomiast Zespół „Mozaika” z Poznania. Odbyły się biegi w różnych kategoriach wiekowych, tańce i zabawy sprawnościowe. Każdy uczestnik otrzymał złoty medal i pamiątkowy upominek. Na festynie nie zabrakło również loterii fantowej, w której każdy los wygrywał.

REKLAMA

Na zaproszenie sołtysa Ireneusza Mazurka do Runowa przybyła zastępczyni burmistrza Trzcianki Grażyna Zozula oraz przewodniczący Komisji Środowiska i Rozwoju Wsi i jednocześnie mieszkaniec Runowa Wincenty Kilian.

Letnia pogoda i dobra muzyka sprawiły, że zabawa trwała do późnego wieczora, a wspólnym rozmowom nie było końca.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Klaudia Matuk, Foto: Z. Zozula

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki