Festyn Rodzinny w Niekursku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 33)

 

Sołtys, Rada Sołecka oraz biblioteka filialna w piękną, słoneczną, czerwcową sobotę zaprosili mieszkańców Niekurska na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Dnia Ojca.

REKLAMA

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. Była bitwa na balony wodne, strażacka sztafeta oraz wyścig na nartach po trawie. Ogromnym powodzeniem cieszyło się puszczanie baniek mydlanych. Prowadzone były zabawy ruchowe i konkurencje rodzinne. Odbył się też pokaz talentów, dzieci zaprezentowały się wokalnie, teatralnie i muzycznie. Malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków sprawiło milusińskim dużo radości. Uczestnicy licznych zabaw zostali obdarowani upominkami oraz słodkościami. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki pań z miejscowego Klubu Seniora oraz kiełbaska z ogniska. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Wsparcia udzielili: -pani Magda i pani Paulina pokolorowały twarze naszych pociech, -Gabrysia, Ola oraz Julka dzielnie zaplatały warkoczyki, - Dominik postarał się o nagłośnienie. 

Nasi niezawodni sponsorzy to: 

- ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Dariusz Ławniczak, Krzysztof Ławniczak, Jan Pawełczak,

- AH - ALUMIX Andrzej Hałuszczak, 

- BUD-CHEMIX Zbigniwe Jakrzewski, 

- F.H.U AUTOCZĘŚCI-HANDEL, SKUP, SPRZEDAŻ, MECHANIKA POJAZDOWA Jarosław Kotiuszko 

- OSP NIEKURSKO 

- CARITAS NIEKURSKO 

- SOŁTYS Czesław Kozicki 

- KLUB SENIORA W NIEKURSKU 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie już w sierpniu podczas "Dni Niekurska". Do zobaczenia!


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / RŁ | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki