Filie Biblioteki Publicznej Gminy Wieleń w nowej odsłonie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Okres wakacyjny był dla Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Wieleniu czasem inwestycji w rozwój czytelnictwa. Filie Biblioteki Publicznej w Rosku i Miałach zostały poddane renowacji, a dodatkowo Filia w Rosku otrzymała nową siedzibę. Obiekty przeszły gruntowny remont, od wymiany oświetlenia poprzez montaż nowych regałów, wymianę stanowisk obsługi czytelników aż do organizacji stref dla najmłodszych.

REKLAMA

Bibliotekę w Rosku przeniesiono z poddasza Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich do nowo wyremontowanego lokalu, na parterze „Starej Szkoły”. Na piętrze znajduje się także harcówka oraz planowane jest utworzenie świetlicy środowiskowej. Filia w Miałach otrzymała nowe okna o wysokich parametrach oszczędności ciepła a także zostało odmalowane całe pomieszczenie. 

- Mamy nadzieję, że zmiana ta będzie cieszyć „oko i duszę” oraz zachęci do bliskiego kontaktu z kulturą wszystkich mieszkańców. Biblioteki są już czynne i zapraszają czytelników od najmłodszych do najstarszych - podsumowuje Marek Doczekalski z M-GOK Wieleń.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marek Doczekalski M-GOK Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki