Finały Rejonów Mistrzostw w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

Dnia 23 listopada 2018 roku w Hali Widowiskowo Sportowej w Wągrowcu odbyły się finały Rejonów Mistrzostw w Piłce Ręcznej Dziewcząt, których po raz pierwszy organizatorem była Edukacja Lubasz.

REKLAMA

Do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły: 

- Zespół Szkół Handlowych w Pile, 

- Liceum Ogólnokształcące Hipolita Cegielskiego w Chodzieży, 

- Edukacja Lubasz. 

Podczas turnieju rozegrano 3 mecze, a do sędziowania zaproszono Pana Dariusza Andrzejczaka z Wągrowca. 

Zawodniczki prezentowały swoje umiejętności podczas zaciętej gry. Niestety wywalczyłyśmy tylko drugie miejsce(najlepsze do tej pory w historii szkoły) przegrywając w finałowym meczu z ZSH w Pile 7:8, jedna bramka przesądziła o zwycięstwie. Tytuł najlepszej bramkarki przyznano Magdzie Geremek, reprezentantce Edukacji Lubasz. 

Edukacje Lubasz reprezentowały: Barbara Maliszewska - kapitan, Klaudia Urbaniak, Michalina Liberska, Samanta Musiał, Wiktoria Kotkowiak, Natalia Przybyła, Joanna Kmiotek, Wiktoria Józefiak, Magdalena Geremek, Rozalia Tomas, Noemi Gardecka oraz Natalia Czekała. 

Mecze były bardzo ciekawe i emocjonujące. O wręczenie nagród w postaci pucharów i dyplomów poproszono Panią Dyrektor Renatę Małecką, która ciepłym słowem zakończyła rejonowe zawody w piłce ręcznej. 

Uczennice dziękują trenerom - Panu Maciejowi Małeckiemu oraz Pani Martynie Kłos za trud włożony w ich przygotowania.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Edukacja Lubasz | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki