Ford Ranger trafił do trzcianeckich funkcjonariuszy

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Policjanci z Trzcianki otrzymali nowy radiowóz – Ford Ranger. Auto zostało zakupione dzięki dofinansowaniu trzcianeckiego samorządu. Przekazany samochód będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy przede wszystkim do poruszania się w trudnych warunkach terenowych.

REKLAMA

Nowy radiowóz to rezultat bardzo dobrych relacji trzcianeckiego samorządu z Policją, jak również zaangażowania gminy we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Ford, dzięki swoim właściwościom będzie wykorzystywany przez policjantów do poruszania się w trudnych warunkach terenowych. Ma napęd na wszystkie cztery koła, a wyposażenie w hak holowniczy pozwala mu na transport łodzi policyjnej i w związku z tym zwiększy bezpieczeństwo na terenach wodnych.

- Serdecznie dziękujemy samorządowcom Miasta i Gminy Trzcianka za okazane wsparcie - podsumowuje Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie. 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki