FORZA Radwan!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Nasi chłopcy zawsze entuzjastycznie reagują na możliwość gry kontrolnej z ekipami, które Lubasz ze względu na kapitalną bazę noclegową (Ośrodek Portus, Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem, Edukacja Lubasz) oraz sportową (Hala, Kompleks Orlik, Stadion Sportowy Gminnego Klubu Radwan) wybierają na miejsce swoich obozów.

REKLAMA

Nieprzypadkowo od kilku lat do naszej pięknej miejscowości nie tylko latem przyjeżdżają triathloniści, siatkarze, szermierze i oczywiście piłkarze. Korzyści płynące z pobytu grup, które z przyjemnością wracają do Lubasza są oczywiste: promocja, walory sportowe dla naszych dzieciaków, ekonomia. Dzisiaj o godzinie 10.00 oraz w najbliższy piątek Radwan roczniki 2008 i młodsi zagrają gry kontrolne - czyli jak to się mówi będą się "kocić", kto nie ma dosyć po Mundialu zapraszamy na boisko Orlik w Lubaszu. Przypominamy również, że we wtorki i piątki odbywają się zajęcia współrealizowane przez Radwan i Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu dla dzieci 2008 i młodszych wg znanego harmonogramu, a w środy o 10.00 odbywają się zajęcia treningu funkcjonalnego z panem Marcinem Dudziakiem, na które zapraszamy wszystkie dzieci z Gminy Lubasz.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Szymon Szwed / FORZA Radwan / GOK Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki