Główna Nagroda Publiczności Grand Prix w kategorii Przestrzeń Wspólna dla rynku w Wieleniu

14.01.2022
#nagroda #rynek #wieleń

Zakończono głosowanie na Nagrodę Publiczności w 2. edycji konkursu o Nagrodę Architektoniczną Województwa Wielkopolskiego. Zabawa polegała na oddaniu jednego głosu na swojego faworyta w każdej z siedmiu kategorii konkursowych. Największą liczbę głosów (326), nagrodę główną w kategorii Przestrzeń Wspólna, a tym samym Grand Prix otrzymał Rynek w Wieleniu autorstwa pracowni Neostudio!

REKLAMA

 

Wyniki głosowania na Nagrodę Publiczności w 2.edycji konkursu NAWW

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Wieleń / SARP Poznań Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP Burmistrz Wielenia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki