Gmina Czarnków przyjazna rodzinie

Gmina Czarnków została laureatem konkursu „Wielkopolska Gmina Przyjazna Rodzinie”. W gali wręczenia nagród uczestniczyła Monika Piotrowska - Zastępca Wójta Gminy Czarnków.

REKLAMA

Wielkopolska Gmina Przyjazna Rodzinie to konkurs, którego celem jest promowanie działań prorodzinnych oraz wyróżnianie gmin, które angażują się w takie działania. W tym roku odbyła się jego czwarta edycja, a wśród laureatów znalazła się również Gmina Czarnków. Przyznaną gminie nagrodę odebrała Monika Piotrowska – Zastępca Wójta Gminy Czarnków, podczas uroczystej gali w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim. 

Gmina Czarnków realizuje politykę prorodzinną zgodnie ze strategią, która określa m.in. kierunki działań takich, jak zwiększenie dostępności placówek przedszkolnych, promowanie w gminie prawidłowego modelu rodziny oraz edukowanie rodzin w zakresie właściwego wypełniania ról rodzicielskich, a także zmniejszenie skali zagrożenia wykluczeniem społecznym. Ponadto organizowane są liczne festyny rodzinne, podczas których promowany jest zdrowy styl życia i wspólne spędzanie czasu przez całe rodziny. 

Od wielu lat gmina podnosi wydatki na działania promujące i wspierające rodzinę. Z tego powodu Wojewoda Wielkopolski, po rekomendacji Rady Rodziny, przyznał Gminie nagrodę w postaci 6000 złotych, zasponsorowaną przez Enea Operator.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowgmina.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki