Gmina Trzcianka otrzymała dofinansowanie na realizację programu wieloletniego Senior+ na lata 2015 - 2020

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

19 maja 2020 r. burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski oraz skarbnik gminy Joanna Zieńko podpisali wspólnie z wojewodą wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem umowy na utworzenie oraz funkcjonowanie placówek dla seniorów. Gmina Trzcianka otrzymała dofinansowanie w wysokości 300 tys. zł na uruchomienie Domu Dziennej Opieki i 40 tys. zł na funkcjonowanie Klubu Senior+.

REKLAMA

- Dzięki temu funkcjonuje u nas Klub Senior+ od zeszłego roku, jak również w tym roku chcemy uruchomić Dom Dziennej Opieki. Myślę, że warto skorzystać z tych środków i po prostu jeśli one są to my to robimy, a tym samym nasi seniorzy mogą z tego bardzo skorzystać. Dzięki czemu mamy pełno zajęć, które przyciągają seniorów, którzy już za nimi tęsknią - podsumował burmistrz Krzysztof W. Jaworski.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki