Gminny Turniej w Piłce Siatkowe Jednostek OSP w Hucie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 28)

 

Od kilku lat Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Czarnkowie organizuje dla strażaków OSP gminne rozgrywki w grach zespołowych; siatkówka, siatkówka plażowa i piłka nożna. W ubiegłą sobotę 9 września na boisku sportowym w Hucie odbył się III gminny turniej w piłce siatkowej jednostek OSP o puchar wójta gminy Czarnków.

REKLAMA

Do turnieju zgłosiły się cztery zespoły. Zawody rozegrano system pucharowym, do dwóch wygranych setów. Po bardzo zaciętej grze wyniki przedstawiały się następująco:

Ciszkowo - Jedrzejewo 1:2

Huta - Gajewo 2:0

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Ciszkowem a Gajewem zakończył się zwycięstwem strażaków z Ciszkowa 2 : 0 Po bardzo zaciętej rywalizacji w meczu o pierwsze miejsce strażacy z OSP Huta pokonali kolegów z Jędrzejewa 2 : 0

Turniej przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrodę w postaci 500 zł na zakup sprzętu pożarniczego. Najlepszych nagrodzono pucharami, a na zakończenie wszystkich uczestników zaproszono na poczęstunek do miejscowej remizy. Zmagania zawodników obserwowali zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego druh Bogdan Tomaszewski, prezesi Zarządu Oddziału M-G ZOSP RP w Czarnkowie, prezesi jednostek biorących udział w turnieju.

Zawodników odwiedził także wójt gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, który przybył prosto z Lubasza, gdzie uczestniczył w gminnych Dożynkach.

Zarząd Oddziału M-G ZOSP w Czarnkowie składa serdeczne podziękowania miejscowej jednostce za wkład pracy włożony w przygotowanie turnieju oraz panu Henrykowi Zborowskiemu - sędziemu głównemu zawodów.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowgmina.pl / Tadeusz Mendyk | foto: czarnkowgmina.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki