Gminny Turniej w Warcabach 100-polowych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Dnia 25 marca 2019r. w Szkole Podstawowej w Sarbi odbył się Gminny Turniej w Warcabach 100-polowych. W zawodach udział wzięli uczniowie ze Szkół Podstawowych w Kuźnicy Czarnkowskiej, Romanowie Dolnym, Gębicach, Hucie i Sarbi. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie p. Sylwester Flisikowski oraz p. Janusz Kus.

REKLAMA

Warcabiści w czasie oczekiwania na wyniki udali się do remizy OSP Sarbia, w której to zostali zapoznani ze sprzętem strażackim. Po kilkugodzinnych rozgrywkach nadszedł czas podsumowania, podczas którego p. Dyrektor Małgorzata Wylegała podziękowała opiekunom oraz osobom, które przyczyniły się do organizacji turnieju. Specjalne podziękowania zostały skierowane w stronę p. Janusza Kusa, który od wielu lat z wielkim sercem i dużym zaangażowaniem wspiera naszą szkołę w owym przedsięwzięciu. Pan Janusz jest doskonałym metodykiem, wspaniałym mentorem, spod którego ramienia wyszli warcabiści odnoszący sukcesy na szczeblach międzynarodowych. Spośród uczestników wyróżniono najmłodszego gracza Izabelę Kamińską (SP Sarbia) oraz zawodnika, który wygrał wszystkie partie Jonatana Biesiadzińskiego (SP Kuźnica Czarnkowska). Gratulujemy zwycięzcom, życząc tym samym kolejnych sukcesów. Zachęcamy wszystkich uczniów do gry w warcaby, ponieważ dzięki niej można zdobyć cenne umiejętności (analityczne myślenie, strategiczne podejmowanie decyzji, przewidywanie działań przeciwnika), które przydadzą się w dorosłym życiu. 

Laureaci Gminnego Turnieju w Warcabach 100-polowych w poszczególnych kategoriach wiekowych: 


Kl. I-III 

Dziewczęta: 

I m. – Amelia Sobotka (SP Huta)

II m. – Olga Gmyrek (SP Gębice)

III m. – Izabela Kamińska (SP Sarbia)


Chłopcy:  

I m. – Franciszek Łucyk (SP Sarbia)  

II m. – Arkadiusz Zawadzki (SP Gębice)  

III m. – Kacper Kapała (SP Huta) 


Kl. IV- VI 

Dziewczęta: 

I m. – Joanna Kubiś ( SP Romanowo Dolne)
II m. – Iga Hlebionek (SP Sarbia)
III m. – Aleksandra Wolniewicz (SP Gębice)


Chłopcy:  

I m. – Mateusz Zając (SP Sarbia)  

II m. – Arkadiusz Kamiński (SP Sarbia) 

III m. – Antoni Rążewski (SP Romanowo Dolne) 


Kl. VII-VIII 

Dziewczęta: 

I m. – Kinga Kamińska (SP Gębice)
II m. – Katarzyna Ewald (SP Romanowo Dolne)
III m. – Iga Gałązka (SP Romanowo Dolne)

Chłopcy: 

I m. – Jonatan Biesiadziński (SP Kuźnica Czarnkowska)  

II m. – Kacper Holak (SP Gębice) 

III m. – Hubert Sobotka (Romanowo Dolne)To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowgmina.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki