Gminny Turniej Wsi w Boruszynie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 65)

 

9 lipca 2017 r. odbył się kolejny Turniej Wsi w Boruszynie, którego organizatorem było sołectwo Boruszyn na czele z sołtysem Panem Romanem Klewenhagenem. Zawody miały miejsce na boisku sportowym przy Wiejskim Domu Kultury w Boruszynie. Jak co roku do Boruszyna przyjechali reprezentanci sołectw Gminy Połajewo aby zmagać się w 19 nietypowych konkurencjach. Pogoda dopisała, a zawodnicy dopingowani przez wspaniałych kibiców robili wszystko, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

REKLAMA

Na turnieju nie zabrakło stoisk gastronomicznych z przepysznymi wyrobami, a impreza zakończyła się zabawą taneczną. Po dniu pełnym zmagań klasyfikacja końcowa Turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - Tarnówko

II miejsce - Sierakówko

III miejsce - Boruszyn I

V miejsce - Młynkowo

V miejsce - Krosin

Wręczenia pucharów i pamiątkowych dyplomów dokonał Wójt Gminy Połajewo Pan Stanisław Pochyluk oraz Sołtys Boruszyna Pan Roman Klewenhagen.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: polajewo.pl / Bartosz Peksa | foto: polajewo.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki