Grali o Puchar Wójta Gminy Połajewo

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

8 lipca na stadionie sportowym w Połajewie odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej drużyn 6-cio osobowych o Puchar Wójta Gminy Połajewo, tzw. turniej dzikich drużyn. Organizatorem rozgrywek był Urząd Gminy w Połajewie, a koordynatorem turnieju Bartosz Peksa. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn. Podzielone one zostały na 3 grupy, z których awans uzyskały 2 najlepsze drużyny. Od lat w Połajewie turniej ten cieszy się wielką popularnością. Na trzech boiskach rozegrano łącznie 24 mecze.

REKLAMA

Punktualnie o godz. 13:00 pierwszymi gwizdkami sędziowie Tomasz Kordy, Jarosław Jerzyk i Marcin Pryszczewski rozpoczęli fazę grupową.

 

Zwycięzcą turnieju zostało Miasto Czarnków, II miejsce Huragan Młynkowo, III miejsce KKS Rogoźno.

Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Stanisława Pochyluka puchary oraz dyplomy.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: polajewo.pl / Bartosz Peksa | foto: polajewo.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki