Grand Prix Wielkopolski Kadetów w Tenisie Stołowym

Artur Lemieszka z Krzyża Wielkopolskiego, reprezentant Stowarzyszenia LZS Kuźnica Żelichowska, wygrał w Poznaniu II Grand Prix Wielkopolski Kadetów w Tenisie Stołowym i awansował do II Grand Prix Polski w Wałbrzychu.

REKLAMA

W zawodach brało udział 52 zawodników z Wielkopolski. Pozostali zawodnicy - Wojciech Lemieszka i Kacper Bartkowiak uplasowali się na miejscach 15 i 37. Gratulacje odebrał również trener - Stanisław Pawłowski, który intensywnie przygotowuje zawodników do zawodów w Wałbrzychu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl / LZS | foto: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki