Grunt to motywacja

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Ponad stu uczniów z ZSP w Trzciance wzięło udział w sesji motywacyjnej z Michałem Żylińskim, zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Czarnkowie. Oprócz samego wystąpienia, największe zainteresowanie uczniów wzbudził rower ręczny Michała, którego działanie, zgoła różne od tradycyjnego jednośladu, mogli osobiście przetestować.

REKLAMA

Michał Zyliński pochodzi z Trzcianki, jednak jego życie, aż do nieszczęśliwego wypadku w górach, toczyło się w różnych miejscach, w tym w Dubaju, gdzie rozwijała sie jego kariera zawodowa. Mimo że, z powodu wypadku, nie powrócił juz do dawnego życia, ma teraz całkiem nowe cele i wyzwania. Jego pasją jest parakolarstwo. Swój tzw. handbike prezentuje m. in. uczniom szkół, które odwiedza, żeby opowiadac własną historię i inspirowac do działania i szukania pasji, bez wzgledu na koleje losu, A te, jak sie okazuje, bywaja różne. Ważniejsze jest jednak to jaka pozycję zajmiemy w kofrontacji z losem. 

Spotkanie w trzcianeckiej szkole było pierwszym z kilku, jakie są zaplanowane na ten rok szkolny.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Ludwika Wikieł Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki