Halowe potyczki na parkiecie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

Początek okresu zimowego zapowiada zawsze kilka zmian w życiu codziennym każdego człowieka. Mają one różne odsłony, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Każdy dokłada wszelki sił i starań, aby nadejście pierwszego mrozu czy opadu śniegu nie sprawiły nikomu przykrości, a wręcz przeciwnie, dba o dobro drugiego człowieka.

REKLAMA

Sytuacja ta, ma miejsce również w czarnkowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Po dobrze zakończonym okresie letnio-jesiennym pełną parą i werwą ruszyły halowe zmagania na parkiecie. I choć od kilku lat widać zdecydowany brak miłośników piłki siatkowej i koszykowej to nie ma co narzekać na ich konkurentkę, czyli nożną. Każdy sezon rozpoczynamy z zadowalającą liczbą zespołów.W tegorocznej Halowej Lidze Piłki Nożnej bierze udział piętnaście zespołów są to w większości zespoły, które od zawsze są z nami na „parkiecie” oraz nowe. 

Reprezentują różne grupy: kluby sportowe, zakłady pracy oraz młodzież z rożnych miejscowości naszego powiatu. Śmiało możemy stwierdzić, iż piłka łączy pokolenia.

Pierwszą ligę reprezentują drużyny: Miasto Czarnków, Czarodzieje, RZSW Śmieszkowo, OSP Lubasz, Kanonierzy (dawniej Huragan), Leśni Marunowo, V0X Oldboje, Dom Weselny Silvano i Bawarczycy; natomiast drugą: Orzeł Gulcz, OSP Rosko, Klub 50, Huragan Młynkowa OldBoys, Redbulls, Acus. 

Zespoły spotykają się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnkowie w weekendy w różnych godzinach. Zadowalający jest fakt, iż poziom rozgrywek każdego roku jest bardzo wysoki, a każda drużyna stara się podnieść poprzeczkę jak najwyżej. Zawodnicy starają się grać fair play lecz zdarzają się momenty gdy żółte kartki sędziego sypią się jak z rękawa. Dodatkową motywacją do gry jest nagroda „złoty i srebrny but” dla najlepszego strzelca.

Zachęcamy Państwa do czynnego udziału w halowych potyczkach nie tylko w roli gracza, ale także kibica. Zadbajmy o to, aby zimowe weekendy stały się dla nas motywacją wyjścia z domu i zachęcały do aktywnej rekreacji. Kto wygra, czy zeszłoroczni zwycięzcy utrzymają swe miejsca, kto spadnie a kto awansuje? 

Na te odpowiedzi musimy poczekać, ale już dziś zapraszamy do czynnego śledzenia wyników oraz tabel na stronie internetowej www.osir.czarnkow.pl oraz na facebook-u.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / OSiR | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki