I miejsce SP 1 Wieleń w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Unihokeju

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

W dniu 22 listopada w Drawsku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Unihokeju dziewcząt klas IV-VI. Do rywalizacji przystąpiły drużyny: SP Drawsko (mistrz powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego), SP 1 Wieleń (wicemistrz powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego), SP Morakowo (mistrz powiatu wągrowieckiego), SP Budzyń (mistrz powiatu chodzieskiego) oraz SP 3 Piła (mistrz powiatu pilskiego).

REKLAMA

Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Drużyna SP 1 Wieleń źle rozpoczęła turniej przegrywając z SP Morakowo 1:2. Kolejne mecze to jednak popis dziewcząt z Wielenia. Zespołowa, szybka, a przede wszystkim dokładna gra sprawiły, że dziewczęta rozbiły drużynę SP Budzyń 7:0 oraz SP 3 Piła 4:0. Ostatni mecz turnieju z gospodarzami drużyną SP Drawsko okazał się meczem o pierwsze miejsce. Po niezwykle wyrównanym meczu i bramce Emilii Kozy drużyna z Wielenia świętowała największy sukces w historii szkoły w pięknej i wymagającej dyscyplinie jaką jest unihokej. Dziewczęta SP 1 Wieleń reprezentować będą rejon pilski na Mistrzostwach Województwa, które odbędą się w grudniu. 


Klasyfikacja końcowa: 

1. SP 1 Wieleń 

2. SP Drawsko 

3. SP Morakowo 

4. SP Budzyń 

5. SP 3 Piła 


Skład reprezentacji SP 1 Wieleń (IV – VI SP) – Emilia Koza, Michalina Bogacz, Alicja Ostrowska, Julia Sobek, Julia Myszkowska, Marika Makuch, Aleksandra Wróbel, Natalia Błażejewska, Maria Fabiszak, Marta Szrama, Julia Janowska. Opiekun: Marcin Rychlik.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: wielen.pl / Marcin Rychlik | foto: wielen.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki