Igrzyska Olimpijskie w Kruczu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Ile radości dzieciom sprawia rywalizacja w formie zabawy, mogli przekonać się wszyscy uczestnicy gminnej imprezy sportowej, która miała miejsce w czwartek 27 września. W rywalizacji udział wzięli uczniowie klas drugich ze szkół w Miłkowie, Jędrzejewie, Lubaszu i Kruczu. Zabawa polegała na rzucaniu, skakaniu i jak najszybszym bieganiu. Śmiechom, brawom i rekordowym wynikom nie było końca, a w trakcie rywalizacji pyszne drożdżówki i ciepły napój pozwoliły uzupełnić kalorie.

REKLAMA

Igrzyska Olimpijskie w swojej historii pozwalały pokazać najpiękniejsze elementy sportowej rywalizacji. Zawody zorganizowane w Kruczu, dzięki zaangażowaniu wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy Lubasz, Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli, pozwoliły dzieciom na przeżycie fantastycznej sportowej przygody. Przygotowane i sprawnie przeprowadzone konkurencje rzutne, skoczne i biegowe angażowały wszystkich uczniów, chociaż nie obyło się również bez indywidualnej konkurencji sprinterskiej. Organizatorzy pomimo, że podliczali uzyskane odległości i osiągnięte czasy, postanowili ostatecznie przyznać wszystkim klasom dyplom za zajęcie pierwszego miejsca, podkreślając wzorową organizację, poświęcenie, zaangażowanie i postawę fair-play.

Słowa podziękowania należą się wszystkim trenerom – nauczycielom i dyrektorom szkół, sędziom oraz Radzie Sołeckiej w Kruczu za przygotowanie i udostępnienie obiektu. Kolejne sportowe zmagania w okresie zimowym na hali. Patrząc na postawę drugoklasistów z całej gminy Lubasz, możemy być pewni że wśród nich nie zabraknie kolejnych złotych medalistów Igrzysk Olimpijskich, a impreza trafia na stałe do rocznego harmonogramu wydarzeń.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Szymon Szwed /Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki