Igrzyska przedszkolaków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

Ponad 300 zawodników i trenerów bawiło się 29 października 2019 roku na hali widowiskowo – sportowej w Lubaszu. Tego dnia punktualnie o godz. 10:00 jak nakazuje tradycja został odegrany hymn Igrzysk Olimpijskich dla przedszkolaków. W rytm piosenki „Olimpiada w Jarzynowie” kolorowy korowód przedszkolaków wspólnie z opiekunami raźnie przemaszerował dookoła lubaskiej hali.

REKLAMA

Pomysłodawcy po konsultacji ze światową organizacją olimpijską (ŚOO) wybrali pięć konkurencji dla najmłodszych sportowców oraz jedną dla trenerów. Zarówno dzieci jak i nauczyciele wywiązali się ze swoich zadań wzorowo. Konkurencję podzielone były na dwa segmenty, w których część zawodników odpoczywała i kibicowała, a pozostali zmagali się z zadaniami. W czasie przerwy można było uzupełnić brakujące płyny oraz przekąsić jak mówił Kubuś Puchatek: „małe co nieco”. Prowadzący igrzyska pies oraz starająca się dotrzymać mu kroku biedronka uwijali się jak w ukropie aby nadążyć za pełnymi pozytywnej energii dziećmi. Podczas przerw technicznych wszyscy tańczyli i śpiewali w rytm swoich ulubionych utworów muzycznych do czego nie trzeba było nikogo specjalnie zachęcać. 

Organizacja takich przedsięwzięć jest możliwa jedynie przy współpracy wielu podmiotów i organizacji. W tym wypadku po raz kolejny należą się wielkie podziękowania Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubaszu Pani Wiolecie Zarzecznej, Dyrektorowi Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Panu Ryszardowi Bilskiemu oraz Pani Dyrektor Elżbiecie Sobkowiak z przedszkola Bajka w Lubaszu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marcin Dudziak Gminny Ośrodek Kultury Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki