II Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Wieleniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

11 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Wieleniu odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. W turnieju wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” . I tym razem sportowa drużyna Zespołu Szkół w Wieleniu nie zawiodła i dostarczyła wielu emocji, wygrywając dużą przewagą rozgrywki. Kluczowym dla ostatecznego wyniku był mecz reprezentacji ZS w Wieleniu z drużyną LO w Czarnkowie zakończony wynikiem 1:1

REKLAMA

Klasyfikacja końcowa: 

I miejsce ZS Wieleń 10 pkt 

II miejsce LO Czarnków 7 pkt 

III miejsce ZSP Czarnków 6 pkt 

IV miejsce Edukacja Lubasz 4 pkt 

V miejsce LO Trzcianka 1 pkt 


Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Wielenia Pani Elżbieta Rybarczyk, puchary ufundowało Starostwo Powiatowe w Czarnkowie, natomiast słodki poczęstunek sponsorował Urząd Miejski w Wieleniu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: wielen.pl / Informację udostępniła: ZS w Wieleniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki