II Międzypowiatowy Turniej Karate w Lubaszu

07.03.2018
#sport #karate #lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 26)

 

W dniu 04.03.2018r pod patronatem wójta Lubasza odbył się II Miedzypowiatowy Turniej Karate Shotokan Młodzików w Lubaszu. W rywalizacji wzieło udział blisko 100 zawodników z gminy Krzyż Wlkp., Drawsko, Wieleń, Drezdenko oraz gospodarze z gminy Lubasz która to wystawiła największą ilość zawodników.

REKLAMA

Dla części zawodników były to pierwsze zawody w swojej karierze, ponieważ rozpoczęli przygodę z karate w miesiącu wrześniu i październiku 2017r. Dlatego niezmiernie cieszyły ich pierwsze puchary zdobyte na zawodach. Organizatorem oraz sędzią głównym zawodów był sensei Krzysztof Czekała 3 dan, a sędziami pomocniczymi na macie sempai Szymon Czekała i sempai Mateusz Frąckowiak.

Należy podkreślić ze turniej został przeprowadzony na wysokim poziomie organizacyjnym. W trakcie finałów można było obejrzeć pokazy kata i walk kumite w wykonaniu: Nelli Spychalskiej, Tatiany Andrukonis, Ameli Malach oraz Gracjana Biniaka, Jana Pulki, Kacpra Oleksaka.

Puchary i nagrody podczas finałów wręczali: Marcin Filoda – wójt gminy Lubasz oraz Wioleta Zarzeczna – dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubaszu.

Po rozegraniu ostatnich finałów można było obejrzeć fascynujący pokaz walki senseia Krzysztofa Czekały w asyście jego uczni Szymona Czekały i Mateusza Frąckowiaka, który został nagrodzony gromkimi brawami. Ponadto na zakończenie turnieju zrobiono wspólne zdjęcia finalistów oraz wszyscy startujący zawodnicy otrzymali pamiątkowe nagrody w postaci piórnika z logo klubu.

Najlepszymi zawodnikami turnieju, którzy wywalczyli pierwsze miejsca w konkurencji kata lub konkurencji kumite okazali się: Amelia Gacek, Hubert Graś, Larysa Ciesiółka, Martyna Majchrzak, Jakub Graś, Marcel Bielejewski, Nelli Spychalska, Kalina Piątek, Marcel Malach, Nikodem Mądrawski, Wiktoria Godawa, Nikola Rybarczyk, Gracjan Biniak, Kacper Oleksak, Armin Cieślak.

Organizator kieruje podziękowania wszystkim za okazaną pomoc przy organizacji turnieju m.in. Szymonowi Szwed dyrektorowi GOK w Lubaszu oraz rodzicom którzy w różnorodny sposób przyczynili się i pomogli przy organizowaniu turnieju w Lubaszu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki