II Wolf Race OCR za nami!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 27)

 

10 sierpnia 2019 roku, setki zawodników, wolontariuszy oraz kibiców z różnych zakątków Polski i Europy przybyło w okolice jeziora Sarcze, aby zmierzyć się z własnymi słabościami i wziąć udział w II edycji biegu Wolf Race OCR.

REKLAMA

Podobnie jak przed rokiem frekwencja dopisała, a nawet przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Na starcie zameldowało się 700 biegaczy – 500 dorosłych i 200 dzieci. Bieg główny przebiegał przez ok. 10 km trasę, biegnącą wokół jeziora Sarcze, pełną naturalnych przeszkód w postaci błota, kanałów, rzeczki a także piaszczystych podbiegów. Głównymi utrudnieniami, z którym mieli problem nawet najbardziej zaprawieni w boju biegacze, było ponad 30 sztucznych przeszkód, nadzorowanych przez sędziów i wolontariuszy. Dzieci w biegu „Szlakiem Szczeniaka” mieli do pokonania równie wymagającą, choć znacznie krótszą trasę. Dla zawodników od 4 do 6 lat na odcinku 800m ustawiono aż 10 przeszkód, natomiast trochę starsi uczestnicy ścigali się na 1,5km trasie z 15 przeszkodami.  

Wyniki biegów dostępne pod adresem: https://foxter-sport.pl/wolf-race-2019

Gratulujemy członkom Stowarzyszenia Sports Events Trzcianka wspaniałej organizacji i dziękujemy za świetną promocję miasta i gminy. Już nie możemy doczekać się kolejnej, przyszłorocznej edycji Wolf Race OCR! 

Spragnionych kolejnych biegowych wyzwań zapraszamy na stronę http://www.trzciankabiega.pl/  gdzie już dziś można zapisać się na 37. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego, a także na 6. edycję wyścigu kolarskiego Hydro Tour.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki