III edycja konkursu „Świąteczny Czas”

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 93)

 

Wieczorem, 28 grudnia br., komisja konkursowa wraz z burmistrzem Krzysztofem W. Jaworskim dokonała objazdu dziewięciu sołectw, które zgłosiły się do tegorocznej edycji konkursu „Świąteczny czas”.

REKLAMA

Przepiękne, świąteczne iluminację oraz pomysłowość uczestników konkursu zachwyciły czteroosobową komisję w składzie: Karolina Boch-Bobik, Natalia Bakinowska, Wiesław Natkaniec i Iwona Moraczyńska-Lilleeng przewodnicząca. Komisja oceniała m.in.: zaangażowanie mieszkańców, innowacyjność i oryginalność na tle innych sołectw.

Wyniki konkursu poznamy już niebawem, tymczasem prezentujemy zdjęcia, które udało się wykonać podczas objazdu. Fotografia nie uchwyci jednak całego piękna i magii, dlatego zachęcamy do osobistych odwiedzin rozświetlonych sołectw: Białej, Biernatowa, Łomnicy, Niekurska, Przyłęk, Siedliska, Stradunia, Teresina i Wapniarni Trzeciej, które wzięły udział w konkursie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki