III Powiatowe Zawody Pływackie Służb Mundurowych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 32)

 

Z inicjatywy Starosty Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego i Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie w dniu 1 września 2017 roku odbyły się III Powiatowe Zawody Pływackie Służb Mundurowych Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. Do uczestnictwa zaproszono reprezentacje Komendy Powiatowej Policji, strażaków OSP Wieleń oraz strażaków Komendy Powiatowej PSP w Czarnkowie. Łącznie do rywalizacji na basenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czarnkowie stanęło 22 mundurowych. Zawody sędziował zespół ratowników drużyny WOPR „Anioły” z Trzcianki pod przewodnictwem sędziego głównego dr Adriana Hałuszka.

REKLAMA

Rozegrano trzy konkurencje - indywidualne (50m stylem dowolnym, 100m stylem klasycznym) oraz sztafetę drużynową (4x50m).

Wyniki poszczególnych konkurencji przedstawiały się następująco:

 

Styl dowolny 50 m

1 miejsce - Trojan Gładkowski – JRG PSP Czarnków

2 miejsce - Jarosław Kozak – JRG PSP Trzcianka

3 miejsce - Słabaczewska Monika - Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie

3 miejsce - Krystian Karpowicz - JRG PSP Trzcianka

 

Styl klasyczny 100 m

1 miejsce - Piotr Ryżek - Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie

2 miejsce - Michał Macyszyn - Komenda Powiatowa PSP Czarnków

3 miejsce - Artur Kłos - Komenda Powiatowa PSP Czarnków

 

Sztafeta 4 x 50 m

1 miejsce - JRG PSP Trzcianka

2 miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie

3 miejsce - JRG PSP Czarnków

4 miejsce - KP PSP Czarnków

5 miejsce - OSP KSRG Wieleń

 

Podczas zawodów zaprezentowano również pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu drużyny WOPR „Anioły” Trzcianka. W trakcie zawodów można było zapoznać się ze sprzętem ratownictwa wodnego wykorzystywanym w czasie działań ratowniczych przez strażaków KP PSP Czarnków (JRG PSP Trzcianka), WOPR „Anioły” oraz łódź patrolowo - ratowniczą Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. Zawody były również pretekstem do przeprowadzenia prewencji społecznej, podczas której strażacy, WOPR i policjanci propagowali bezpieczeństwo na kąpieliskach poprzez licznie zgromadzone media telewizji lokalnych i prasowych.

Zawody objęte były patronatem Starosty Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego, Prezesa Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat i Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie.

Słodki poczęstunek ufundowała Piekarnia Rogalik z Trzcianki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Tekst; mł. bryg. Adam Kotiuszko Zdjęcia; mł. ogn. Łukasz Ibsz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki