III Turniej Piłki Wodnej w Jędrzejewie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Ogromne emocje, niesamowity przebieg i idealny sposób na integracje strażaków ochotników. To wszystko za sprawą pomysłodawcy – Benedykta Koriakowskiego miało miejsce trzeci rok z rzędu w Jędrzejewie. Gminny Turniej o Puchar Wójta Jednostek OSP wygrali strażacy ze Stajkowa, w zawodach udział wzięło pięć zastępów, a gościnnie pojawili się druhowie Młynkowa.

REKLAMA

Pomimo, że formuła zakładała rywalizację drużyn o zwycięstwo, to jednak przyjazna atmosfera i możliwość aktywnego spędzenia czasu spowodowała, że uczestnicy całe to wydarzenie, potraktowali jako świetną zabawę. Oczywiście nie zabrakło dramaturgii w toczonych meczach, kilka razy sędzia główny pan Władysław Pałuszek, zarządzał dogrywkę, aby wyłonić zwycięzcę. Ostatecznie trzeci rok z rzędu zwyciężyli strażacy ze Stajkowa, którzy w finale pokonali Lubasz. W meczu o trzecie miejsce w konfrontacji z OSP Krucz tryumfowało OSP Sokołowo, a gospodarze i organizatorzy, zakończyli zmagania na piątym miejscu. Jak tłumaczono przygotowywali już grilla na wspólną biesiadę. Słowa podziękowania kierujemy do strażaków z Młynkowa, którzy odpowiadając na zaproszenie, zabezpieczali imprezę w niezbędną do rywalizacji wodę, pobieraną z ich pojazdu. Mieszkańcom Jędrzejewa, którzy jako widzowie pojawili się przy sali wiejskiej, uczestnikom, pomysłodawcom i realizatorom podziękował obecny podczas zabawy wójt gminy Lubasz Marcin Filoda. Gratulując zwycięzcom, przedstawił pomysł na poszerzenie zespołów o przedstawicieli sąsiednich gmin. Sam turniej jest jak się okazuję, wyjątkową imprezą w skali nawet województwa. 

Po sportowej zabawie gospodarze zaprosili wszystkich na poczęstunek. Kolejne emocje związane z piłką wodną za rok!

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu Zdjęcia Marcin Dudziak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki