Informacja o aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Gminie Lubasz

Urząd Gminy w Lubaszu informuje, że na terenie Gminy Lubasz wykryto 6 przypadków zachorowania na wirus COVID-19. Wszystkie przypadki są bezpośrednio lub pośrednio związane z Przedszkolem Bajka w Lubaszu.

REKLAMA

W związku z tym przedszkole z wszystkimi jego oddziałami jest nieczynne do odwołania. 

Aktualnie już kilkaset osób zostało skierowanych na kwarantannę. Ich dokładna liczba jest ustalana przez odpowiedzialne za to służby. 

Kwestia funkcjonowania pozostałych placówek oświatowych jest aktualnie przedmiotem rozmów z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. 


To może Cię także zainteresować:

Źródło: UG w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki