Integracyjny Dzień Dziecka w Gębicach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 25)

 

29 maja 2018r. w Gębicach po raz kolejny na Rodzinnym Festynie świętowano Dzień Dziecka. Ten sportowy, artystyczny a przede wszystkim wesoły dzień zorganizowany został przez Radę Sołecką Wsi Gębice, Stowarzyszenie "Przyjazna wieś Gębice", Szkołę Podstawową im. Leśników Polskich w Gębicach, Zespół Placówek Oświatowych "Nasz Dom” w Gębicach, Zespół Szkół Specjalnych im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach, Publiczne Przedszkole w Gębicach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gębicach.

REKLAMA

Festyn rozpoczął Przewodniczący Rady Gminy Czarnków, a jednocześnie sołtys Gębic, pan Janusz Wielgosz.

Następnie można było obejrzeć taniec z chustą animacyjną do muzyki J. Straussa oraz układ taneczny do piosenki poświęconej mamie w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola w Gębicach.

Uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach zaśpiewali hymn szkoły pt. „Dobrze, że ja potrzebuję ciebie”. Fascynujący okazał się taniec z kapeluszami w wykonaniu wychowanków „Nasz Dom” Sióstr Felicjanek w Gębicach.

Podopieczni WTZ Gębice pokazali swój talent poprzez taniec do piosenki „Miłość w Zakopanem”.

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Gębicach wykonały przepiękny taniec.

Po części artystycznej przyszedł czas na konkurencje sportowe. Drużyny zmierzyły się w następujących konkurencjach: wyścigi rzędów z piłką, przeciąganie liny, waga Pudziana, matrioszki, zaplątani, przewiń koc, wyścig w parach z piłką.

Kulminacyjnym momentem festynu stała się zumba, podczas której wszyscy bawili się znakomicie.

Pogoda dopisała wspaniale, ale humory jeszcze bardziej. Nie zabrakło też innych atrakcji: dmuchane zamki, wspinaczka, malowanie twarzy, tatuaże. Każdy z uczniów mógł znaleźć coś dla siebie.

Uczestnicy festynu mieli okazję skosztować smażonych kiełbasek i przepysznych ciast.

Integracyjny festyn zakończył się podziękowaniami Przewodniczącego Rady Gminy dla wszystkich dyrektorów placówek oświatowych z terenu Gębic za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego przedsięwzięcia oraz wręczeniem upominków.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: splpgebice.pl | foto: splpgebice.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki