Internet szerokopasmowy w Gminie Lubasz

13.11.2018
#internet #lubasz

W dniu 8 listopada 2018 r. w Urzędzie Gminy Lubasz goszczono przedstawicieli firmy ASTA-NET S.A. – Pana Henryka Małdzińskiego – Prezesa firmy oraz Pana Wiesława Wątrobę – pracownika tej firmy.

REKLAMA

W ubiegłym roku firma podpisała w Ministerstwie Cyfryzacji umowę na dofinansowanie budowy 800 kilometrów sieci światłowodowej na terenie północnej Wielkopolski. Zakres prac związany z budową linii światłowodowej obejmuje także gminę Lubasz w miejscowościach: Goraj, Stajkowo, Lubasz, Sławno, Miłkowo, Jędrzejewo i Sokołowo.

Na spotkaniu Wójt Gminy Lubasz – Marcin Filoda oraz goście omawiali tematykę związaną z wykonaniem sieci światłowodowej w gminie Lubasz.

Kolejne spotkania o charakterze „roboczym” pomiędzy przedstawicielami spółki i pracownikami Urzędu Gminy Lubasz odbędą się niebawem. Obecnie trwają prace projektowe, dlatego też jest jeszcze czas na wspólne wypracowanie jak najlepszych rozwiązań odnośnie zakresu jakim zostanie objęty teren gminy Lubasz, gdzie będzie możliwość docelowego podłączenia użytkowników do sieci internetowej. Wykonawca sieci deklaruje możliwość rozpatrywania sugestii w tej kwestii.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Andrzej Łusiewicz | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki