Jednogłośne absolutorium dla Wójta Gminy Czarnków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 17)

 

Po zapoznaniu się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz Komisji Rewizyjnej - radni jednogłośnie podjęli dziś uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium wójtowi Gminy Czarnków.

REKLAMA

Radni podczas XXXVIII sesji Rady Gminy Czarnków jednogłośnie podjęli także uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Czarnków za rok 2016.

Bezpośrednio po głosowaniu włodarz gminy podziękował radnym i zapewnił o swojej rzetelnej pracy dla dobra całej społeczności lokalnej. Słowa podziękowania skierował również do swojego zastępcy Moniki Piotrowskiej, sekretarza Feliksa Łaszcza i skarbnik Magdaleny Mendyk. Wójt podkreślił dużą zasługę i zaangażowanie radnych, sołtysów, jednostek, organizacji obywatelskich i pracowników urzędu, z którymi realizował budżet. Podkreślał, że jest to praca zbiorowa wielu osób w której uczestniczy Rada Gminy, wójt, jako organ wykonawczy, ale również wszyscy pracownicy urzędu i jednostek organizacyjnych, a w sposób szczególny pani skarbnik odpowiedzialna za prowadzenie gospodarki finansowej zgodnie z przepisami prawa.

Przewodniczący Janusz Wielgosz wręczył wójtowi kwiaty i złożyli gratulacje oraz podziękowania za realizację zadań na rzecz gminy. Gratulacje złożył również przewodniczący Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Bogdan Tomaszewski.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowgmina.pl / Agnieszka Wiśniewska Urząd Gminy Czarnków | foto: czarnkowgmina.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki