Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Zofii Pachołek

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

Sto lat, to czas, który dla większości z nas wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych mądrości, doświadczyć trudów, a także przeżyć wspaniałe chwile szczęścia.

REKLAMA

Radości z życia i długich lat w zdrowiu życzył wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, który na ręce Jubilatki złożył dyplom z gratulacjami i życzeniami oraz wręczył upominki. - Jubilatko, życzymy Pani wszelkiej życiowej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju i zdrowiu – mówił włodarz gminy Czarnków.

W tej jakże ważnej uroczystości uczestniczyli również: burmistrz Miasta i Gminy Wieleń Elżbieta Rybarczyk, kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Gminie Czarnków Mariusz Grzegorek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wieleniu Kamila Harmacińska oraz inni zaproszeni goście.

Dla Pani Zofii przybycie tak wielu osób było miłym zaskoczeniem, a zarazem wielkim przeżyciem. Była bardzo wzruszona. Po życzeniach i wymianie serdeczności, wszyscy zasiedli przy urodzinowym torcie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowgmina.pl / Agnieszka Wiśniewska | foto: czarnkowgmina.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki