Jubileusz Klubu Czytających Rodzin

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

Klub Czytających Rodzin, działający w Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance, obchodził siódme urodziny w kawiarni „Pod Jelonkiem”. Spotkanie odbyło się w ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom „Czytania łączy”.

REKLAMA

Rodziny, należące do Klubu, otrzymały upominki – dedykowane specjalnie dla nich książki i zakładki regionalnej poetki Wiesławy Pyrcz, która ostatnio odwiedziła biblioteki powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Oprócz tego klubowicze mogli wybrać sobie pyszny deser. Podczas spotkania dzieci wykonały także drobne prace plastyczne, do których inspiracje znalazły w najnowszym numerze „Świerszczyka”. Mnóstwo urodzinowej zabawy dostarczyły najmłodszym balony do modelowania. Powstała z nich imponująca ilość kształtów i wielobarwnych zestawień.

Urodzinowe spotkanie „Klubu Czytających Gąsieniczek” było okazją do wspomnień początków Klubu i podejmowanych inicjatyw.

„Klub Czytających Gąsieniczek” zaprasza kolejne rodziny do przyłączania się do tej sympatycznej i mądrej akcji promującej czytelnictwo w ramach kampanii „ Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / EJ, JN | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki