Jubileusz Państwa Helwich z Sokołowa

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

25 listopada br. Pan Wojciech i Maria Helwich z Sokołowa obchodzili 55-tą rocznicę pożycia małżeńskiego. Zacni Jubilaci na tą wyjątkową okazję zaprosili Marcina Filodę – Wójta Gminy Lubasz oraz Grażynę Graj – Sekretarza Gminy.

REKLAMA

Ponadto Pan Wojciech obchodził także taką samą rocznicę z okazji swojej działalności społecznej w różnych organizacjach i związkach. Od ponad pół wieku jest działaczem Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokołowie i Zarządzie Gminnym OSP, a także w organizacjach rolniczych – w tym w Gminnym Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych. Pan Wojciech Helwich był także propagatorem nowatorskich rozwiązań w rolnictwie, które nie zawsze przyjęły się wśród lokalnych rolników. Był wieloletnim radnym Gminy Lubasz oraz Wojewódzkiej Rady Narodowej. Gospodarstwo rolne, w którym od zawsze pracował Pan Wojciech i jego żona jest już „czwartym” pokoleniem, a syn Tomasz – obecny właściciel „piątym” pokoleniem na tym gospodarstwie. 

Serdeczne życzenia dostojnym jubilatom, przede wszystkim zdrowia, nieustającej pogody ducha i kolejnego jubileuszu złożyli: Marcin Filoda – Wójt Gminy Lubasz oraz Grażyna Graj – Sekretarz Gminy.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki