Julia Zenkowska mistrzynią wielkopolski U-16

Podczas konkursu w skoku w dal warunki wietrzne nie rozpieszczały młodych lekkoatletów. Wiatr często zmieniał kierunek co stwarzało problem w wymierzeniu rozbiegu. Pomimo to, rewelacyjnie podczas mistrzostw wielkopolski młodzików w Pile spisała się Julia Zenkowska. Podopieczna trenera Jarosława Grasia wynikiem 5,30 m zdobyła złoty medal. Wynik uzyskany przez Julkę jest jednocześnie trzecim wynikiem w Polsce w kategorii do lat 16.

REKLAMA

Również dobrze zaprezentował się Hubert Maćkowiak, które w skoku w dal zajął czwarte miejsce poprawiając swój rekord życiowy.

- Odległość uzyskana przez Julkę to wysoki poziom w kategorii u-16. Jestem bardzo zadowolony z występu mojej podopiecznej. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, w szczególności lądowanie, na którym traci około 20 cm w każdym skoku. Do mistrzostw Polski, które odbędą się we wrześniu w Tarnowie jest jeszcze trochę czasu. Teraz czas na ciężką pracę, którą rozpoczynamy zgrupowaniem w Słubicach. Gratulacje i powodzenia w dalszej rywalizacji - mówi Trener Jarosław Graś.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl / RELAX

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki