Klub Aktywnych w Gminie Czarnków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Rozpoczęły się spotkania i nabór uczestników do projektu Klub Aktywnych w gminie Czarnków. Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Chyży i kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Społecznych Joanna Mazur spotkali się z zarządem Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kuźnicy Czarnkowskiej. Prezentowali członkom Stacjonarnego Klubu Seniora założenia projektu.

REKLAMA

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 7: Włączenie społeczne, Działanie 7.1. Aktywna integracja, Poddziałanie 7.1.2. Aktywna integracja – projekty konkursowe, a okres jego realizacji trwa od 30.09.2021 r. do 31.01.2023 r.

Projekt realizowany jest przez Gminę Czarnków.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Gmina Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki