Kolejny sprzęt komputerowy dla drawskich szkół

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

19 czerwca 2020 roku w Sali Narad Urzędu Gminy Drawsko odbyło się przekazanie sprzętu komputerowego dla drawskich szkół zakupionego zgodnie z umową o powierzenie grantu nr 7632087298, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

REKLAMA

W ramach projektu zakupiono 30 laptopów Lenovo S145 Pentium Gold z oprogramowaniem i słuchawkami nausznymi na łączną wartość 54.900,00 zł. Pozyskane dofinansowanie stanowiło 100% kosztów kwalifikowalnych i tym samym nie wymagało wnoszenia wkładu własnego finansowego przez Gminę Drawsko. 

Sprzęt został dostarczony w minionym tygodniu przez firmę Gajdkomp - Usługi Informatyczne Sylwia Gajdzińska z siedzibą w Pęckowie. 

Zgodnie z decyzją Bartosza Niezborały Wójta Gminy Drawsko na ręce każdego Dyrektora przekazano po 6 laptopów, które bezpośrednio są kierowane do szkół podstawowych, pośrednio do nauczycieli i uczniów z rodzin najbardziej potrzebujących wielodzietnych (3+).Po zakończeniu pandemii szkoła zadecyduje czy pozostawi sprzęt w domach u osób najbardziej potrzebujących czy trafi on do szkoły aby na lekcjach stacjonarnych wspierał nauczycieli i uczniów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Hanna Matkowska Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki