Kolejny wypadek na trasie Trzcianka - Piła

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

W dniu 11 lipca 2017 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Stobno - Piła.

REKLAMA

Po przyjeździe zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego pięć osób zostało poszkodowanych. Na miejscu znajdowały się Zespoły Ratownictwa Medycznego udzielające pomocy poszkodowanym. Strażacy po zabezpieczeniu terenu działań przystąpili do kierowania ruchem drogowym oraz usunięcia płynów eksploatacyjnych. W działaniach udział brały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Trzcianki i Piły oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Białej i Stobna. Poszkodowani trafili do Specjalistycznego Szpitala w Pile. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji, pojazdy usunięto z drogi.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: st. ogn. Radosław Kiszczak Zdjęcia: JRG Trzcianka

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki