Kolejny występy karateków z MUKKT „FUDOKAN” z Krzyża Wlkp.

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W dniach 16-17.11.2019r w Tucholi odbył się Puchar Polski Karate S.G.I. Poland, gdzie startowało blisko 270 zawodników i zawodniczek z całej Polski z podziałem na kategorie wiekowe młodzików, juniorów i seniorów.

REKLAMA

Turniej rozpoczął się w sobotę walkami kwalifikacyjnymi. W zawodach startowali chłopcy jak i dziewczęta z 15 klubów w konkurencjach kata i kumite. Sędzią głównym turnieju był Paweł Zieliński z Człuchowa, który czuwała nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W niedzielę rano organizatorzy przygotowali pyszne kanapki i herbatę z cytryną. Po porannym treningu przystąpiono do finałów turnieju. Najlepszym zawodnikiem Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego „Fudokan” z Krzyża Wlkp., okazała się Tatian Andrukonis uzyskując I miejsce w kata indywidualnym dziewcząt. Był to jej szczęśliwy dzień oraz udany występ ponieważ wszystkie kategorie wiekowe były bardzo mocno obstawione pod względem ilości startujących zawodników. Udany występ był również Julianny Pulki która jednak w kumite o trzecie miejsce uległa swojej przeciwniczce zajmując tym samym czwarte miejsce w swojej kategorii wiekowej. Również Zuzanna Łopata w swojej kategorii wiekowej wywalczyła czwarte miejsce w kumite indywidualnym dziewcząt. Należy podkreślić również dobry występ pozostałych zawodników, którzy zostali sklasyfikowani na miejscach piątych czy szóstych blisko podium wygrywając dużą ilość walk po drodze w swoich kategoriach wiekowych a byli nimi: Kacper Oleksak, Gracjan Biniak, Nelli Spychalska, Nikola Sypniewska Nikola Swaryczewska, Wiktor Antosiak, Nikodem Madrawski i Szymon Jasiński. Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy Krzyż Wlkp.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Krzysztof Czekała

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki