Kolizja trzech pojazdów w Klempiczu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

31 grudnia 2021 r. około godziny 08:00 dyżurny czarnkowsko - trzcianeckich strażaków przyjął zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych na trasie Klempicz – Piotrowo (DW nr 182). Do zdarzenia zostali zadysponowani ratownicy z Czarnkowa, Lubasza oraz Sokołowa.

REKLAMA

Pierwszy zastęp ratowniczy Straży Pożarnej dotarł na miejsce zdarzenia równocześnie z Patrolem Policji. Na miejscu znajdowały się pojazdy osobowe po czołowym uderzeniu oraz uderzeniu w tył pojazdu. Osoby uczestniczące w zdarzeniu same opuścił pojazdy przed przyjazdem straży. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów wyciekłych z pojazdów. Droga na odcinku Klempicz – Piotrowa była zablokowana przez około 2 godz.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. bryg. Cybulski Tomasz Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki