Koncert Noworoczny MDK

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

Mnóstwo pięknych występów tanecznych, wokalnych oraz instrumentalnych a na trybunach dumni rodzice i nie tylko. W hali sportowo-widowiskowej w Trzciance odbył się Koncert Noworoczny przygotowany przez instruktorów Młodzieżowego Domu Kultury. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło włodarzy naszego powiatu, starosty Tadeusza Teterusa i wicestarosty Jacka Klimaszewskiego.

REKLAMA

- Jestem pod ogromnym wrażeniem każdego występu, a było ich mnóstwo. Wszystkie dzieci i ich opiekunowie musieli włożyć dużo energii i poświęcić sporo czasu, żeby wszystko wyszło tak wspaniale – mówił Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki. - Koncert był rewelacyjny – dodał.

W hali sportowo-widowiskowej w Trzciance odbył się niezwykły Koncert Noworoczny, przygotowany przez instruktorów Młodzieżowego Domu Kultury. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały się młode talenty prowadzone przez znakomitych instruktorów. Były występy wokalne, taneczne i instrumentalne. Całość została zorganizowana w czterech blokach programowych, wokalnych i tanecznych. Dzieci przygotowane zostały przez instruktorów: Agnieszkę Nowicką, Annę Kaperę-Borkowską, Irenę Zborowską, Paulinę Flittę-Kubisz, Kamila Wargina, Łukasza Bagrowskiego, Karola Szonowskiego, Marka Gordzieja i Tomasza Wyrzykowskiego.

- Dziękuje wszystkich instruktorom za tak znakomite przygotowanie naszych młodych talentów, a naszym wspaniałym wychowankom gratuluję udanych występów - mówiła Dominika Wiśniewska, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance. - Wszystkie dzieci dostarczyły nam wiele radości tego dnia. Mam nadzieję, że obecnym gościom na naszym koncercie podobały się wszystkie występy, i przyniosły same pozytywne wrażenia – dodała.

W ramach czterech bloków programowych na scenie wśród solistów, zespołów wokalnych i instrumentalistów wystąpili m.in.: "Impresja”, „Muzyczki”, „Decybele”, „Singi”, Julia Charmacińska, Marcysia Kaczmarek, Maja Serej, Zuzia Kawała, Wiktoria Paprocka, Joanna Banasik oraz Oskar Jabłonowski. W bloku tanecznym dzieci zaprezentowały balet, hip-hop, taniec towarzyski oraz układ z szarfami, który przygotowała powstała w tym roku szkolnym w MDK grupa gimnastyczna.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Joanna Żylińska Starostwo Powiatow w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki