Koncert z okazji Dnia Kobiet w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 18)

 

10 marca br., burmistrz Trzcianki wraz z dyrektorem Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury zaprosili do hali sportowo – widowiskowej mieszkańców z terenu miasta i gminy, na koncert Katarzyny Zawady śpiewającej niezapomniane przeboje Anny Jantar.

REKLAMA

Tego dnia już około godziny 16, zaczęli się zbierać pierwsi goście. Każda z pań, która zdecydował się uczestniczyć w muzycznym widowisku od progu była osobiście witana przez burmistrza Krzysztofa W. Jaworskiego i obdarowywana słodkim upominkiem. 

Po zapełnieniu miejsc i przygaszeniu świateł wszystkich zebranych powitał dyrektor BPiCK Włodzimierz Ignasiński. Następnie głos zabrał włodarz gminy, który złożył wszystkim Paniom i Panom najserdeczniejsze życzenia.

Po oficjalnym rozpoczęciu na scenie pojawiła się artystka. Mieszkańcy Trzcianki, jak zawsze żywo reagowali na znane utwory, śpiewali, klaskali, a czasem nawet kołysali się w rytm muzyki. Zwieńczeniem każdego występy były brawa i gromi aplauz. Artystka doceniła zaangażowanie publiczności, grając na zakończenie utwory na bis.

Burmistrz Trzcianki osobiście podziękował pani Katarzynie, wręczając Jej bukiet kwiatów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Klaudia Matuk / fot. trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki