Koncert zespołu gitarowego "Jacaras" w Tarnówku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 20)

 

W ubiegłą sobotę w Kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej odbył się koncert zespołu gitarowego „Jacaras” w ramach dwunastej i już ostatniej edycji Akademii Gitary. Artyści zaprezentowali kilka tradycyjnych hiszpańskich utworów.

REKLAMA

JACARAS powstał w 2009 roku. Tworzą go absolwenci Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego oraz inni znani w środowisku wrocławskim muzycy. Kierownikiem grupy jest prof. Piotr Zaleski. Od 2013 roku zespół na stałe współpracuje z wokalistką meksykańskiego pochodzenia Julietą Gonzalez-Springer. Zespół wykonuje hiszpańskie tańce i pieśni okresu baroku.To może Cię także zainteresować:

Źródło: polajewo.pl / Damian Kalupa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki