Koniec wakacyjnych zajęć w trzcianeckiej bibliotece

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W piątek 09.08.2019 r. ostatni raz widzieliśmy się na wakacyjnych zajęciach. Podsumowano 6 tygodni spotkań. W zajęciach w sumie uczestniczyło około 500 dzieci zarówno z Trzcianki i okolic, jak również z różnych zakątków Polski.

REKLAMA

Dzieci zgodnie stwierdziły, że spotkania nie były nudne, a na pytanie „Które z nich najbardziej Ci się podobały?”, odpowiadały zgodnym chórkiem: „Wszystkie!”. Były gry terenowe, zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi (i nie tylko ludźmi). W tym roku nasze przygody oparliśmy na książkach z serii „Nela Mała Reporterka”. Razem z nią zwiedzaliśmy gorące klimaty Afryki, zahaczyliśmy o Amerykę Północną i Południową, udało nam się nawet zawędrować do Japonii! Podróż po Europie była równie ciekawa. Rozmawialiśmy o problemach, jakimi są zanieczyszczenia klimatu i środowiska, o konieczności dbania o otaczający nas świat oraz problemach na świecie. Mali czytelnicy wykazali się ogromną wiedzą w tych tematach. Jednocześnie wyszło na jaw, że są niezwykle wrażliwi i doskonale zdają sobie sprawę z omawianych spraw. Dzieci należy gorąco pochwalić za zapał do pracy, zaangażowanie w zajęcia. Dzięki Wam wspólnie spędzony czas był jeszcze bardziej udany. 

Na zakończeniu zostały rozdane pamiątkowe dyplomy, a przy poczęstunku mogliśmy powspominać wspólnie spędzone chwile. Nie żegnaliśmy się. Padło tylko „Do zobaczenia”- bo przecież zawsze możemy się spotkać w naszej bibliotece. Jednocześnie informujemy, że dzieci nieobecne na zakończeniu mogą odebrać dyplomy i upominki w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (od 19.08.2019r.)


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / A.S. | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki