Konsultacje w sprawie projektu sali wiejskiej w Folsztynie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

W dniu 11 lutego 2020r. w Urzędzie Miejskim w Wieleniu odbyły się konsultacje dotyczące koncepcji projektowej remontu i modernizacji obiektu sali wiejskiej w Folsztynie. Zadanie pn. „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Folsztynie”, którego inwestorem jest Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu realizowane jest w ramach operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” (PROW 2014-2020). Pozyskane dofinansowanie na realizację operacji to kwota 499.679 zł.

REKLAMA

Inwestycja realizowana jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” na bazie opracowanego programu funkcjonalno- użytkowego. W ramach podpisanej umowy z wykonawcą jest on zobowiązany do opracowania dokumentacji projektowej, uzyskania w imieniu inwestora wszelkich uzgodnień i decyzji oraz wykonania robót budowlanych. Podczas minionego spotkania przedstawiona została wstępna koncepcja projektowa obiektu sali wiejskiej. Przedstawiciele inwestora oraz przyszli użytkownicy sali reprezentowani na spotkaniu przez członków Rady Sołeckiej wsi Folsztyn oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Folsztynie wnieśli uwagi i sugestie odnośnie zaproponowanych rozwiązań. Wnioski te zostaną uwzględnione w dalszych pracach projektowych oraz przedstawione podczas kolejnych konsultacji. W ramach zadania kompleksowej modernizacji będzie podlegał obiekt Sali wiejskiej w Folsztynie oraz budynek gospodarczy sąsiadujący z salą. Dodatkowo wybudowana zostanie wiata rekreacyjna oraz zagospodarowany teren wokół budynków.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Wieleń / fot. Agata Kienitz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki